Bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet!


Explosive Self Defence System (ESDS) – czyli System Eksplozywnej Samoobrony jest jednym z najskuteczniejszych systemów samoobrony. Wysoka skuteczność wynika z łatwości z jaką ćwiczący przyswaja kolejne techniki. Techniki w systemie ESDS bazują na naturalnych odruchach tym samym każda osoba niezależnie od kondycji, warunków fizycznych jest w stanie przyswoić i poprawnie wykonać technikę w sytuacji realnego zagrożenia. Szkolenie odbędzie się 16 marca 2017 r. w godz. 18.00-20.00 na hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Lesznie na ul. Narutowicza.

Udział w warsztatach jest bezpłatny

System dla każdego

ESDS jest systemem stworzonym w szwedzkiej policji. Został przyjęty do szkolenia policji w USA, Danii, Niemczech, a także w Wielkiej Brytanii. Od kilku lat system ESDS wprowadzany jest do szkolenia polskiej Policji i Służby Więziennej, a także w innych służbach mundurowych. Wysoki poziom uniwersalności systemu pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie go przez cywili do samoobrony. Zajęcia prowadzone w ramach samoobrony dla kobiet to ćwiczenia mające na celu przygotowanie do agresji i ataku, a następnie sprawne i szybkie pokonanie zagrożenia. Instruktorzy prowadzący zajęcia to doświadczeni instruktorzy wywodzący się ze służb mundurowych, wieloletni praktycy zajmujący się realnymi aspektami walki wręcz.

Szkolenia tego typu organizowane były w Rawiczu i innych miastach, lecz w Lesznie będzie to pierwsze tego typu szkolenie. Zajęcia są nieodpłatne i bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc dla uczestników zwracamy się z prośbą o wcześniejsze zapisywanie się na warsztaty za pośrednictwem strony TG „Sokół” Leszno lub numeru telefonu podanego poniżej.

Wszelkie informacje na temat kursu można uzyskać pod numerem telefonu 781 492 842

druh Marek Kasperski
komendant PDS