Drugi etap warsztatów z samoobrony dla kobiet!


To już ostatnia okazja, aby wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach samoobrony dla pań organizowanych przez leszczyńskiego „Sokoła”. Ostatnie  w tym roku szkolenie odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. w godz. 18.00-20.00 na hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Lesznie na ul. Narutowicza 74a. Kurs, który odbędzie się w najbliższy czwartek, jest kontynuacją wcześniejszych szkoleń, w trakcie których panie nauczyły się podstaw samoobrony. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

System dla każdego

Explosive Self Defence System (ESDS) ? czyli System Eksplozywnej Samoobrony jest jednym z najskuteczniejszych systemów samoobrony. Wysoka skuteczność wynika z łatwości z jaką ćwiczący przyswaja kolejne techniki. Techniki w systemie ESDS bazują na naturalnych odruchach tym samym każda osoba niezależnie od kondycji, warunków fizycznych jest w stanie przyswoić i poprawnie wykonać technikę w sytuacji realnego zagrożenia.

ESDS jest systemem stworzonym w szwedzkiej policji. Został przyjęty do szkolenia policji w USA, Danii, Niemczech, a także w Wielkiej Brytanii. Od kilku lat system ESDS wprowadzany jest do szkolenia polskiej Policji i Służby Więziennej, a także w innych służbach mundurowych. Wysoki poziom uniwersalności systemu pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie go przez cywili do samoobrony. Zajęcia prowadzone w ramach samoobrony dla kobiet to ćwiczenia mające na celu przygotowanie do agresji i ataku, a następnie sprawne i szybkie pokonanie zagrożenia. Instruktorzy prowadzący zajęcia to doświadczeni instruktorzy wywodzący się ze służb mundurowych, wieloletni praktycy zajmujący się realnymi aspektami walki wręcz.

Wszelkie informacje na temat kursu można uzyskać pod numerem telefonu 781 492 842