Leszczyński „Sokół” podziękował swoim darczyńcom!


Narodowe Święto Niepodległości obchodzone corocznie 11 listopada to w „Sokole” czas, w którym składamy podziękowania wszystkim naszym darczyńcom, współpracownikom i najbardziej zasłużonym druhom. W tym roku podziękowania od leszczyńskiego „Sokoła” otrzymali prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji p. Rafał Zalesińki oraz p. Iwona Dudziak – księgowa leszczyńskiego gniazda „Sokoła”.

Podziękowania

Na przekazanych podziękowaniach można przeczytać:

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Lesznie składa serdeczne podziękowania za pomoc, współpracę i udzielone wsparcie, dzięki którym możemy realizować cele wyznaczone przez naszą organizację.

Z wyrazami wdzięczności,
druhowie leszczyńskiego „Sokoła”

15086888_1094692300643894_750531538_nPodziękowania dla prezesa MPWiK w Lesznie p. Rafała Zalesińskiego

Podziękowania na ręce prezesa MPWiK Leszno p. Rafała Zalesińskiego przekazał druh prezes Damian Małecki. Przy okazji omówiono dotychczasową współpracę w ramach Obrony Cywilnej Miasta Leszna oraz plany na przyszłość. W nadchodzącym roku planowany jest m.in. wykład poświęcony ochronie budynków strategicznych.

1Druga od lewej p. Iwona Dudziak – księgowa naszego gniazda

Podziękowania otrzymała także p. Iwona Dudziak, która od wielu miesięcy niestrudzenie zajmuje się księgowością naszego stowarzyszenia. W imieniu leszczyńskiego „Sokoła” podziękowania przekazali druh prezes Damian Małecki, druh skarbnik Zenon Białasik oraz Zygmunt i Danuta Sołtysikowie. Przy okazji spotkania omówiono kwestie związane z funkcjonowanie organizacji

Za pomoc i udzielone wsparcie serdecznie dziękujemy!