XIV Turniej Zimowy o Puchar Powstańców Wielkopolskich im. Michała Józefiaka!


Już za niecały miesiąc odbędzie się XIV Piłkarski Turniej Zimowy o Puchar Powstańców Wielkopolskich im. Michała Józefiaka. Turniej organizowany przez Towarzystwo Gimnastyczne ?Sokół? w Lesznie odbędzie się 11-12 marca 2017 r. W tym roku uczestnicy piłkarskich zmagań będą mieli okazję zapoznać się z działalnością Polowej Drużyny Sokoła, która zorganizuje własne stoisko. Zapisy oraz udział w zawodach są nieodpłatne.

Piłka halowa na Trapezie

Zapraszamy do udziału w turnieju piłkarskie reprezentacje szkół oraz nieformalnych grup młodzieży. Turniej przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich (osoby do 20 roku życia). Skład każdej z drużyn powinien wyglądać w sposób następujący: pięciu zawodników podstawowych oraz dwóch zawodników rezerwowych. Zgłoszone drużyny wezmą udział  w eliminacjach grupowych, które wyłonią szesnaście najlepszych drużyn. Eliminacje rozegrane zostaną 11 marca 2017 r. na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Lesznie. Szesnaście najlepszych drużyn weźmie udział w finale, który odbędzie się w 12 marca 2017 r., na terenie leszczyńskiej Hali Trapez. Finał zostanie rozegrany systemem pucharowym.

98. rocznica Powstania Wielkopolskiego

Turniej piłki halowej organizowany jest dla uczczenia 98. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Organizator zapewnia nagrody, medale, dyplomy oraz puchary. Ponadto, wszyscy uczestnicy otrzymają wodę i poczęstunek, zarówno w trakcie trwania eliminacji, jak i samego finału.

Zapisów można dokonywać telefonicznie: 531082412 (Łukasz Pacholski) lub 697272669 (Krzysztof Lasik). Do wzięcia udziału w zawodach zapraszamy wszystkich amatorów piłki kopanej. Do zobaczenia na boisku!

Łukasz Pacholski

logo miasta Leszna
Wydarzenie współfinansowane przez Miasto Leszno